Jak na bílé prádlo

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Šité na mieru

Všetky naše služby sú šité na mieru klienta.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Spojte sa s nami


Jak na bílé prádlo

Prádlo - Babské rady

Babské rady a návody z kategorie Prádlo. Vyzkoušejte rady, které používaly již naše babičky.. Pro oživení bílého zapraného prádla použijte vymačkaný citron nebo prášek do pečiva a nechte nějakou dobu působit.
yavizabezviza

Omylem Obarvené Prádlo JE Zase Bílé

Návod - Omylem Obarvené Prádlo JE Zase Bílé Název. Všechny Návody Fotografie Scrapbook Ruční Práce. Petra P. (kóťa) ID 68276 | zobrazit další návody. super rada :o)
mimibazar.cz/navod.php?id=1365

Praní prádla :: .

04.04.2011 11:15. Velké prádlo Praní prádla znamenalo pro mnohé babičky a prababičky těžký pracovní den strávený v prádelně, kde se prádlo ve škopku drhlo, ve velkých kotlích dlouho vyvařovalo a nakonec ještě komplikovaně ždímalo.
cesta-zeny.sk/news/rady-nasich-babicek-prani-pradla1/

Jak správně prát...praní prádla | Koš na prádlo

1. Třídění prádla. Roztřídit špinavé prádlo je tou nejméně oblíbenou věcí, ale určitě se vyplácí. Známá je poučka praní bílého prádla zvlášť. V případě, že se vám povede shromáždit pračku stejně barevného prádla, máte vyhráno.
kos-na-pradlo.cz/jak-spravne-prat

Český návod pro Bílá Technika | Český návod

Český návod a manuály - Bílá technika. Prosím o záslaní návodu k pračce ZANUSSI ZWQ5100 vrchní plnění.Děkuji Iveta Grufíková...Combifix - Sušák prádla LEIFHEIT 81610 Combifix Od: Hana Vařeková 2014-02-02 10:14:29
navody-online.cz/9341-bila-technika

Jak vyprat prádlo - bílé i barevné - Marianne.cz

07.11.11 / Vecánová Jana. Jak vyprat bílé i barevné prádlo tak, abychom byli s výsledkem opravdu spokojeni? Máme pro vás sedm tipů.
marianne.cz/tema-marianne/zivotni-styl/jak-vyprat-pradlo-bile-i-barevne

Babská rada » Prádlo

Jak vyčistit skvrnu od asfaltu: Nejdříve seškrabte nahřátým nožem vrstvu asfaltu. . Praní tmavého prádla. Zaprané bílé prádlo rozzáříte pomocí pár plátků citronu nebo prášku do pečiva, které vyperete zároveň s oděvem.
babskarada.cz/?cat=4

Sušičky prádla - Obchodní-dům.cz

Obchodní-dům.cz - bílé zboží, domácí spotřebiče, elektronika. Sušička prádla Whirlpool AZA 999 bílá Sušička prádla Whirlpool AZA 999 bílá Kč 22 990 Sleva: 17% 18 924,-Koupit + PHE 66 Kč
obchodni-dum.cz/susicky-pradla/t20/

PALMEX - Péče o prádlo - Výběr pracího prostředku

Gelové prací prostředky na bílé a stálobarevné prádlo lze používat pro všechny teploty praní od 30 °C do 95 °C. Mohou se použít na všechny textilie vyrobené jak z přírodních, tak syntetických vláken a jejich směsí s výjimkou vlny a.
palmex.cz/pece-pradlo.php

Textil pro děti - Ložní prádlo Polštáře a plédy - IKEA

Ať už se jedná o přikrývku, pod kterou se schoulit, nebo o hebkou osušku, náš dětský textil nabízí jednoduchý způsob, jak navodit atmosféru a pohodlí či rozproudit zábavu. Ložní prádlo, závěsy a koberce pomáhají vytvářet hravý a útulný.
ikea.com/cz/cs/catalog/categories/departments/childrens_ikea/18730/